HomeZubní technici
Zubní technici

Pri našej každodennej práci s pacientom si veľmi dobre uvedomujeme, že dobrá tímová súhra medzi nami, lekármi a našimi kolegami, zubným technikmi, je nesmierne dôležitá, nielen pre chod každého kvalitného implantologického centra, ale aj pre kolegov, ktorí pracujú s implantátmi ako protetici. Koniec koncov uznajme, že korunovácia našej snahy o čo najlepšie umiestnený a vhojený impalntátprichádza zo zubného laboratória, a do veľkej miery od nej závisí ďaľší osud našeho liečebného výsledku. To, čo pacient vidí pri pohľade do zrkalda je komplexný výsledok našej spoločnej práce, ktorá nás navonok prezentuje.

Bez výborne zvádnutej protetickej práce nie je možný výborný výsledok implantológa, myslím že o tom dnes nik nepochybuje. Keď sa naučíme viac, zistíme dokonca, že je veľmi dôležité konzultovať kolegu – zubného technika, ešte predtým, než posadíme pacienta do operačného kresla. Múdreho a progresívneho majstra technika, zaujíma všetko, čo sa týka okolia implantátu, vrátane procesu hojenia, správania sa tvrdých a mäkkých tkanív, pretože výsledky jeho práce (príprava abutmentov, design protetickej práce, voľba materiálov) sú vkladané do živých tkanív a tieto na ne rôznym spôsobom reagujú. V niektorých prípadoch je majster technik poslednou možnosťou ako skorigovať „nie úplne” vydarený výsledok chirurga…

Dovoľte nám preto predstaviť Vám našu víziu o spolupráci zubných lekárov a ich zubných technikov v tom najvhodnejšom spojení a to v „absolvovaní procesu učenia SPOLOČNE”.

V Implant & Aesthetic Academy Vám predstavujeme koncept, ktorý vám pomôže vytvoriť úspešný implantologický team. Pozvite svojho majstra technika, aby s Vami prišiel do kurzu Curriculum of Oral Implantology. Ponúkame pre majstrov technikov prvý dvojdeň bez akékokoľvek poplatku. V prípade, že sa zubný technik rozhodne absolvovať aj ostatné kurzy, poplatok za celý kurz Curriculum of Oral Implantology bude 2000 EUR pre zubného technika (12 dní výučby).

Tešíme sa na naše spoločné stretnutia v Implant & Aesthetic Academy.