HomeNaši študenti
XII. Curriculum of Oral Implantology - PRIHLÁSENÍ ŠTUDENTI rok 2022 - II. trieda

Termíny (3x 4 dni): 7-10 apríl 2022,  9-12 jún 2022, 20-23 október 2022.

MUDr. Branislava Pírková, MDDr. Martin Uhrík, MDDr. Petra Bordášová, MDDr. Luboš Leško, MDDr. Dorota Štrocelová, MDDr. Martina Krídlová, MDDr. Nikola Tormová, Dr. Daniel Vlagyimirovics Krefcun, MDDr. Jakub Kacian, MUDr. Katarína Báthory, Dr. Maksym Boichuk, MDDr. Lukáš Halás, MDDr. Dominik Uher, MDDr. Patrik Kováčik, MDDr. Rastislav Kostelný, MDDr. Juraj Dako, MDDr. Lukáš Porubský, MDDr. Krisítna Hrdličková

XI. Curriculum of Oral Implantology - PRIHLÁSENÍ ŠTUDENTI rok 2022 - I. trieda

Termíny (3×4 dni) : 3-6 Február 2022, 12-15 Máj 2022, 22-25 September 2022

MDDr. Čičváková Kyjovská Martina, MDDr. Tymoteusz Mencel, MDDr. Matúš Gašpar, MDDr. Straková Katarína, MDDr. Bednárová Zuzana, MDDr. Kalist Rastislav, MDDr. Dragula Marcel, MDDr. Kapitán David, MDDr. Zvolenský Marek, MDDr. Žitňanský Tomáš, MDDr. Varmus Viktor, MDDr. Čech Matej, MDDr. Kruľová Dominika, MDDr. Sábová Lenka, MDDr. Sárközyová Eszter, MDDr. Martin Šimo, MDDr. Jungová Petra, MDDr. Juraj Gabalec, MUDr. Michal Stanko, MUDr. Monika Kovalíková, PhD.

X. Curriculum of Oral Implantology rok 2021

Termíny (3x 4 dni):  15-18 April 2021, 10-13 Jún 2021, 23-26 September 2021

Účastníci: MDDr. Matúš Adamička, MDDr. Michaela Romanikova, MDDr. Bc. Martin Ivančo, MBA, MDDr. Štefánia Zupková, MDDr. Andrej Breza, MUDr. Richard Lago, MDDr. Caroline Al Khoury, MDDr. Mark Prokopovič, MDDr. Andrea Pavlišinova, MDDr. Martin Ďurica, MUDr. Slavomír Jahoda, MDDr. Juliana Göbl, PhD., Dr. Andryi Klochek, MUDr. Beáta Bolerázska, MDDr. Šárka Ondrejovičová, MUDr. Miroslava Čechová, MUDr. Andrea Horská, MDDr. Kornélia Tongeľová, MDDr. Branislav Švarc

IX. Curriculum of Oral Implantology rok 2020

20-23 Február 2020 – I. a II. modul , 14-17 Máj 2020 – III. a IV. modul, 28-31. Január 2021 (online) – V. a VI. modul

Účastníci: MDDr. Dominik Lukáč, MUDr. Ján Matúš, MDDr. Sandor Domsitz, MDDr. Švajko Dávid, MDDr. Darina Vyrvova, MDDr. Miroslav Gál, MDDr. Jozef Marcinko, MDDr. Forgács Zoltán, MDDr. Vincze Šimon, MDDr. Sisák Lukáš, MDDr. Baroš Patrik, MDDr. Mráz Marián, MUDr. Urban Juraj, MUDr. Ján Gurský, MDDr. Vladimír Bilek, MDDr. Zuzana Janošiková, MDDr. Luboš Zdinák, MDDr. Ján Šima, MDDr. Jana Ohasová, MUDr.Petöczová Martina

VIII. Curriculum of Oral Implantology - naši študenti rok 2019
  • 24-27 JANUÁR 2019 – Základy implantológie a Komplexné protetické koncepty v implantológii
  • 11-14 APRÍL 2019 – Pokročilé chirurgické techniky, Esteticky náročné riešenia, Management mäkkých tkanív
  • 12-15 SEPTEMBER 2019 – Augmentácia a 3D kostné rekonštukcie a Sinus Lift

Študenti:MUDr. Silvia Jamborová, MDDr. Tomáš Pospíšil, MDDr. Martin Ondrejka, MDDr. Magdaléna Mikušková, MDDr. Verba Boris, MDDr. Ján Staško, MDDr. Ilčin Igor, MDDr. Redaj Ľubomír, MUDr. Jakubek Martin, MDDr. Ivan Kinčík, MUDr. MDDr. Juraj Abelovský , MDDr. Michal Hajduk, MUDr. Kateřina Paulíniová

VII. Curriculum of Oral Implantology rok 2018
  • 18-21 JANUÁR 2018 – Základy implantológie a Komplexné protetické koncepty v implantológii
  • 12-15 APRÍL 2018 – Pokročilé chirurgické techniky, Esteticky náročné riešenia, Management mäkkých tkanív
  • 13-16 SEPTEMBER 2018 – Augmentácia a 3D kostné rekonštukcie a Sinus Lift
  • Jeseň 2018 – Záverečná skúška (prof. Dr. Hubertus Nentwig – Frankfurt Goethe University)

Študenti:MUDr. Adriana Kyselá Dohňanská, MDDr. Martin Šimo, Dr. Gabriela Yacoub, Dr. Oleksandr Brovdi, MUDr. Peter Martanovič, MDDr. Maroš Kopačka, MDDr. Richard Vorobeľ, MUDr. Karol Mášik, MDDr. Kristína Nováková, Dr.med.dent Svätopluk Mráz, Dr. Tomáš Kučera, Dr. Magdaléna Mikušová, Dr. Maroš Kamenický, MUDr. Ihab Ibrahim

VI. Curriculum of Oral Implantology rok 2017
  • 23. – 26. FEBRUÁR 2017 – Základy implantológie a Komplexné protetické koncepty v implantológii
  • 22. – 25. JÚN 2017 – Pokročilé chirurgické techniky, Esteticky náročné riešenia, Management mäkkých tkanív
  • 14. – 17. SEPTEMBER 2017 – Augmentácia a 3D kostné rekonštukcie a Sinus Lift
  • Jeseň 2018 – Záverečná skúška (prof. Dr. Hubertus Nentwig – Frankfurt Goethe University)

Študenti: MDDr. Kostrecová Sylvia, MDDr. Kubová Mária, MDDr. Mikuš Emil, MDDr. Strečko Vladimír, MDDr. Šuca Marko, MUDr. Felszeghy Alena, MUDr. Hindoš Martin, MUDr. Hujsa Marek, MUDr. Ročkár Július, MUDr. Vaceľová Alžbeta

V. Curriculum of Oral Implantology rok 2016
  • 21-24 Apríl 2016 – Základy implantológie a Komplexné protetické koncepty v implantológii
  • 16-19 Jún 2016 – Pokročilé chirurgické techniky, Esteticky náročné riešenia, Management mäkkých tkanív
  • 22-25 September 2016 – Augmentácia a 3D kostné rekonštukcie a Sinus Lift

Študenti: MUDr. Peter Plintovič, MUDr. Andrej Monošík, MUDr. Vladimír Kormoš, MUDr. Radomír Tarek, MUDr. Pavol Berceli, MUDr. Jarmila Vodová, Dr. Brovdi Oleksandr

IV. Curriculum of Oral Implantology rok 2015
  • 18-21 Jún 2015 – Basic Implantology a Complex Posthetic Concepts in Implantology
  • 24-27 September 2015 – Advanced Surgical Techniques in Implantology a Aesthetically challenging solutions, Soft Tissue Management
  • 26-29 November 2015 – Complex surgical techniques a Sinus Lift and and ridge splitting technique
  • Jeseň 2016 – Final exam and certification (prof. Dr. Hubertus Nentwig – Frankfurt Goethe University)

Študenti: MDDr. Vlna Marek, MDDr. Štefanatý Michal, MUDr. Lehotský Peter, MUDr. Belan Marián, MUDr. Dušan Poruban ml

III. Curriculum of Oral Implantology rok 2014
  • 14-15 Február 2014 – Basic Implantology
  • 25-26 Apríl 2014 – Complex Posthetic Concepts in Implantology
  • 20-21 Jún 2014 – Advanced Surgical Techniques in Implantology
  • 26-27 September 2014 – Aesthetically challenging solutions, Soft Tissue Management
  • 24-25 Október 2014 – Sinus Lift and and ridge splitting technique
  • 28-29 November 2014 – Complex surgical techniques
  • Jeseň 2015 – Final exam and certification (prof. Dr. Hubertus Nentwig – Frankfurt Goethe University)

Študenti: MUDr. Nailja Hořelicová, MUDr. Mária Šipulinová, MUDr. Martin Ondrášik, MUDr. Andrej Monošík, MUDr. Pavol Kökény, MUDr. Róbert Zupka, MUDr. Červenka Tomáš, MUDr. Alexander Schill, MDDr. Filip Langer, MUDr. Bognár Beáta, MDDr. Ivan Driapsa, MUDr. Róbert Hoffmann, MUDr. Ján Králik, Timea Dancziová – Gajdošová – zubný technik, Mgr. Gura Dušan – zubný technik, Andrea Krajcsovicsová – zubný Technik

II. Curriculum of Oral Implantology rok 2013
  • 22-23 Február 2013 – Basic Implantology
  • 26-27 Apríl 2013 – Complex Posthetic Concepts in Implantology
  • 21-22 Jún 2013 – Advanced Surgical Techniques in Implantology
  • 20-21 September 2013 – Aesthetically challenging solutions, Soft Tissue Management
  • 25-26 Október 2013 – Sinus Lift and and ridge splitting technique
  • 22-23 November 2013 – Complex surgical techniques
  • Jeseň 2014 – Final exam and certification (prof. Dr. Hubertus Nentwig – Frankfurt Goethe University)

Študenti: MUDr. Považancová Elena, MUDr. Zdařil Libor, MUDr. Holec Vladimír, MUDr. Erghová Martina, MUDr. Dražan Ján, MUDr. Daňko Pavel, MUDr. Michna Libor, MDDr. Bumbál Martin, MUDr. Ľupták Milan, MUDr. Sabo Michal, MUDr. Knapová Miroslava, Drenková Viera, dipl. zubný technik, Strauss Milan, dipl. zubný technik, Hlaď Pavol, dipl. zubný technik

I. Curriculum of Oral Implantology rok 2012
  • 17-18 Február 2012, Modul: Basic Implantology
  • 20-21 Apríl 2012, Modul: Complex Prosthetic Concepts in Implantology
  • 22-23 Jún 2012, Modul: Advanced Surgical Techniques in Implantology
  • 21-22 September 2012, Modul: Aesthetically challenging solutions, Soft Tissue Management
  • 26-27 Október 2012, Modul: Sinus Lift and Ridge Splitting Technique
  • 23-24 November 2012, Modul: Complex Surgical Techniques
  • 8. November 2013, Final exam and certification (prof. Dr. Hubertus Nentwig – Frankfurt Goethe University)

Študenti: MDDr. Čulman Ladislav, MDDr. Bartoš Peter, MUDr. Podhorec Marcel, MUDr. Littva Ján, MUDr. Littvová Zuzana, MUDr. Orenčák Michal, PhD., MUDr. Kukučka Branislav, MUDr. Brunovský Marián, MUDr. Katiaľ Miroslav, MUDr. Maliarik Martin, MUDr. Jurga Ronald, MUDr. Poláček Miroslav, MUDr. Jezbera Ivan, Schulz Peter – zubný technik, Juraška Slavomír – zubný technik, Oboňová Anna – zubný technik, Vojteková Zuzana – zubný technik