HomeManagement praxe zubného lekára
Netradičný management lekárskej praxe

Tento kurz ponúka jednoduché a ľahko použiteľné tipy a triky ako vytvoriť z vašej praxe výnimočné pracovisko.

ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA

POPIS KURZU:

Kurz „Netradičný Management lekárskej prace“ vychádza z potreby a požiadaviek zubných lekárov, ktorí sa roky vzdelávaju v Implant Academy.
Prednášateľ – Zuzana Urminská – managing director Implant & Aesthetic Academy

 

Mohla by som vás previesť „klasickými“ metódami managementu lekárskej praxe, pretože s tým mám bohaté skúsenosti. Ale ja vám chcem odovzdať návod, ako si vytvoriť prax, ktorá je výnimočná a práca v nej vás hlboko naplňuje.
V práci trávime každý deň veľké množstvo času a preto to čo v nej zažívame ovplyvňuje náš život aj mimo práce a to viac ako si myslíme.
V tomto kurze vám ukážem nástroje, ktoré keď sa rozhodnete používať vytvoria s vašej práce miesto kam sa budete každé ráno tešiť, kde bude rozvíjať svoj potenciál a kde budete zažívať naplňujúce vzťahy so svojimi spolupracovníkmi.
Spojila som v tom kurze 20 ročné skúsenosti s vedením vlastnej spoločnosti v Kanade a následne s vedením tímu zubnej kliniky DENTAL STUDIO 2001 a managementom vzdelávacej inštitúcie Implant & Aesthetic Academy ako sj skúsenosti licencovaného terapeuta metódy RUŠ.

 

Čomu sa budeme venovať? Budete si odpovedať na netradičné otázky, ktoré vás privedú k pochopeniu, ktoré vám následne ukáže vašu cestu. Tá cesta je pre každého iná a jedinečná.
Prečo si zubný lekár?
Čo ťa motivuje, aby si každý deň vstal a išiel do práce?
Čo chceš dosiahnuť? Prečo to chceš? ….
Tento kurz bude veľmi interaktívny a budete pracovať so svojimi vlastnými otázkami a nachádzať svoje vlastné odpovede, presne také, ktoré vám následne pomôžu vytvoriť prax, ktorá je o vás, napĺňa vaše potreby a odzrkadľuje to, kým naozaj ste.
Dátum: 22. november 2022 (utorok) od 09:00 – 17:00 hod
Cena: 800 EUR vrátane DPH

 

Pre prihlásenie vyplňte prihlášku vľavo.

 

Maximálny počet účastníkov je 20 s maximálnym dôrazom na individuálny prístup a zodpovedanie otázok.

 

Príhlásení účastníci:
  1. Patrícia Heringešová
  2. MDDr. Monika Kovalíková
  3. MDDr. Marek Zvolenský
  4. Matej Opatovský
  5. Dr. Oleksandr Brovdi
  6. Monika Magulová
Implant & Aesthetic Academy
Adresa
IAA
Kúpeľný ostrov 13
921 01 Piešťany