V roku 2012 sa spoločnosť Implant & Aesthetic Academy stala výhradným zástupcom pre predaj stomatologických nástrojov  prémiovej nemeckej značky STOMA.

Spoločnosť vznikla v roku 1919 a svoje motto spoločnosti STOMA je „passion for perfection“ („s vášňou pre dokonalosť“) napĺňa do bodky už 100 rokov.

Na našej stránke si môžete „prelistovať“ katalóg a vybrať si čo do vašej praxe potrebujete. Všetky informacie ohľadne našich produktov vam poskytneme na: info@implantacademy.sk

Nástroje STOMA sú už 20 rokov značnou súčasťou nástrojového vybavenia MUDr. Igora Čecha v Dental Studio 2001 a tiež MUDr. Petra Abelovského v DUOMED. Od roku 2011 s nástrojmi pracujú študenti v Implant & Aesthetic Academy. Našimi referenciami sú spokojní zubní lekári, ktorí sa neustále vracajú a rozširujú o nástroje STOMA svoje ambulancie.

Tie nástroje STOMA, ktoré si už kúpili ich presvedčili, že kvalita je z dlhodobého hľadiska najlepšou formou optimálneho investovania finančných prostriedkov.

Ak sa vám spolupráca s nami páčila povedzte to vašim kolegom – zubným lekárom, ak máte pre nás nápady na zlepšenie, prosím povedzte to nám. Pomôžete nám tým zlepšit naše služby.

 

Zuzana Matušovýchová
managing director
t: 0917 547 269
e: info@implantacademy.sk